Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Скандал навколо загадкової смерті дівчини-поліцейської на Закарпатті

У Берегові померла молода дівчина-поліцейська 
Дівчину доставили до лікарні, а через три дні вона померла. Однак у батька дівчини виникли підозри, що дівчина померла насильницькою смертю, бо стала на заваді наркомафії. 
26-річна Катерина Карнаухова влаштувалася в поліцію тільки в жовтні минулого року. Її батько є відомим ветераном АТО, він служив у батальйонах "Азов" та "Донбас". Саме він вимагає прискіпливого розслідування смерті доньки. 
З цього приводу ВО "Свобода" також вимагає розслідування. 
"Катерина найвірогідніше була вбита через свою професійну діяльність, будучи лейтенантом Берегівського відділення ГУ Національної поліції України в Закарпатській області, вийшла на слід наркоторгівців. Вимагаємо прозорого та неупередженого розслідування смерті Катерини Карнаухової та притягнення до кримінальної відповідальності всіх причетних осіб", - йдеться в повідомленні "Свободи". Окрім того, "свободівці" погрожують "прямими діями" проти винуватців у випадку ігнорування їхніх вимог. 
У лікарні повідомили, що дівчина дійсно була у них і померла вона від аневризми судин головного мозку і жодних слідів насильницької смерті на тілі поліцейської не було. 
У свою чергу в поліції повідомили, що з приводу смерті колеги відкрите провадження за ч. 1 ст. 115 ККУ, та призначено додаткові експертизи. Останнє слово в цій трагічній історії повинне сказати Закарпатське обласне бюро судово-медичної експертизи. 

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.