Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Ополіскувачі для рота можуть викликати карієс

Рідини для полоскання рота виявилися жорстко розкритиковані стоматологами з Великобританії. Подібні засоби здатні викликати у людей карієс, зазначили фахівці.


Дослідження, проведене групою експертів з лондонського центру Fresh Breath під керівництвом провідного британського стоматолога Філа Штеммера показало: що хімічний склад рідин для полоскання рота нейтралізує дію зубної пасти.
«При регулярному застосуванні подібних ополіскувачів, які фактично зводять до нуля захисний ефект паст, у людини неминуче з’явиться карієс», – застеріг Філ Штеммер.
Найбільш ефективними засобом для зубів, стоматолог назвав зубну пасту, щітку і спеціальну нитку. Що стосується рідин для полоскання рота, то вся їх користь, за словами експерта, зводиться лише до того, що вони на нетривалий час освіжають подих. Проте з цим завданням добре справляється і проста більш дешева жуйка, зауважив лікар.
Одне з попередніх досліджень, що проводилося стоматології з Гарвардського університету в США виявило зв’язок між ополіскувачі для рота і появою у людини діабету.

Джерело: МедікФорум
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.