Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Рахівщині понад 5 тисяч платників єдиного внеску перебувають на обліку

Ведення обліку платників податків є одним із способів податкового контролю.
З метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування або об'єктів, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).
Платник податків зобов'язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцями обліку, повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку.
За січень - травень 2018 року ДПІ у Рахівському районі на податковий облік взято 131 новоствореного платника, в тому числі 6 юридичних осіб та 125 фізичних осіб – підприємців, за аналогічний період 2017 року - 138 новостворених платників.
Водночас на 239 осіб збільшилася кількість платників єдиного внеску станом на 1 червня 2018 року в порівнянні з кількістю платників єдиного внеску станом на 1 червня 2017 року або 5220 таких платників було станом на 1 червня 2018 року.
ДПІ у Рахівському районі наголошує, що Податковим кодексом України статтею 63 передбачено, що взяттю на облік або реєстрації у контролюючих органах підлягають усі платники податків.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.