Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як вирішити проблему безпритульних собак у Тячеві?

Собака – людині друг. Це  усім відома істина, яка не потребує ні стверджень ні заперечень. Проте, голодна безпритульна тварина може стати джерелом проблем. На жаль, чотирилапі безхатченки – одна з обов’язкових «візиток» будь-якого міста чи селища. Не винятком став і Тячів. Кошлатих бродяг часто можна зустріти на площі міста, біля лікарні чи школи, в районах зупинок громадського транспорту.
Сьогодні зграя безпритульних собак "атакувала" дитячий майданчик, у центрі міста. Люди скаржаться, що бояться за дітей,  бездомні собаки ходять зграями і можуть проявляти агресію.
Ставляться до безпритульних тварин по-різному. Хтось підгодовує з жалю, хтось намагається знайти доброго господаря для знедоленого пса, а хтось «пригощає» стусаном або ж навіть отрутою. Насправді безпритульні тварини часто несуть загрозу для людей.
Але у нас проблема у суспільстві. Багато людей захоплюються вірним Хатіко і не можуть стримати сліз під час перегляду фільму про пса-героя. Але мало хто помічає тих хатіко, які навколо нас. Потрібно змінювати свідомість людей, щоб вони брали відповідальність за менших друзів. Потрібні також зміни до законодавства. Наприклад, у Німеччині штраф за викинуту тварину – 25 тисяч євро. 
У Італії, окрім штрафів, є також кримінальна відповідальність. Тобто за викинутого собаку чи кота ви можете опинитися за гратами.

Ми відповідаємо за тих, кого приручили!

Свідерська Олександра для Tyachiv News
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.