Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті громадськість усе частіше переходить до альтернативних джерел енергії

На Закарпатті громадськість усе частіше переходить до альтернативних, або як ще називають, відновлювальних джерел енергії.
 
Наразі в Україні є можливість встановлювати сонячні панелі у приватному секторі та в промислових цілях. Для перших дозволяється встановлювати максимальною потужностю у 30-ть кіловат.
Обійдеться це, в середньому, від 25-ти тисяч євро. При мінімальній – від кількох тисяч. Однак, не зайвим буде зауважити, що ціна залежить від специфіки даху, яке використовується обладнання та кількості самих панелей. Але громадянам рекомендують встановлювати від 10-ти кіловат.
Це дозволить зекономити та дещо продати в мережу. До того ж, такі сонячні панелі доволі легкі в експлуатації. Адже не вимагають постійного обслуговування.При умові, якщо потужність сонячних панелей максимальна, тобто 30-ть кіловат, вони окуповуються за 6 років. Приблизно такий період і в промисловості.
Навіть, якщо врахувати, що станцію встановили за кредитні кошти. При мінімальній потужності у 5-7 кіловат, відповідно, за 10-12 років.Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.