Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті продовжують зростати ціни на м’ясо

Ціни на м’ясо продовжують зростати, за даними держстату наш край входить у 5-ку де м’ясний кошик коштує найдорожче.
 
Середня вартість свинини в Україні – 116грн за кілограм.Покупці ж кажуть, у наш час відмовляються собі навіть у продуктах харчування, бо не спроможні із мізерних пенсій та зарплат придбати собі те, щоб хотілося.Один з чотирьох українців змушений економити на їжі, і це свідчить про низький рівень життя в країні.
В цілому громадяни витрачають на продукти приблизно до 50% свого доходу, решта припадає на комунальні платежі, щоденні витрати, а заощадженнями стають в кращому випадку 15% зарплати. Покупці вважають, що здорожчання свинини може бути пов’язане із африканською чумою, і дійсно того року ціна м’яса зросла на 30%.
Продавці ж у свою чергу кажуть, ціна на м’ясо свинини принаймні на літній сезон стабілізується. Зазначають також, що і під час того, як АЧС ширилась Закарпаттям на ринку були певні труднощі. Тож влітку можна очікувати зростання ціни орієнтовно на п’ять гривень за кілограм до нинішньої ціни, адже в літній період ціни на м’ясо традиційно підігріває збільшення попиту — період відпусток, шашлики.Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.