Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

10 кімнатних рослин, які принесуть любов і сімейне щастя у ваш дім

Для більшості людей кімнатні рослини – звичайний декор.Стоять собі в горщиках, фотосинтезом займаються, ну, та й гаразд. Спостережливі жінки, що захоплюються розведенням квітів, скажуть вам, що це зовсім не так. Кімнатна квітка може стати справжнім сімейним талісманом і принести в дім щастя. У даній статті ви дізнаєтеся, які кімнатні рослини приносять сімейне щастя, передає Ukr.Media.
Перше місце в цьому списку по праву належить спатіфілуму (в народі відомий як «Жіноче щастя»).
Це багаторічна рослина родом з далеких південно-американських лісів. Ростити її нескладно. Головне: обов'язково обприскуйте свій Спатифіллум кожен день, а навесні – пересаджуйте в свіжий грунт.
Чим він допоможе нам:
– незаміжні знайдуть свою половинку;
– хто вже думає про дитину – завагітніє;
– у родині, де росте «Жіноче щастя», завжди буде любов і взаєморозуміння.
На другому місці в нашому «рейтингу» – дуже гарна квітка з екзотичною назвою узамбарська фіалка, або сенполія.
Фіалки, як всім відомо, люблять ретельний догляд, їм потрібно багато світла, вони не терплять жорстку воду. Тимпачеця примхлива особа у нас дуже популярна.
Фіалка допомагає підтримувати мир в сім'ї: менше сваритися. Крім того, ця квітка – символ вічної любові.
Третьою йде теж широко відома рослина – китайська троянда, гібіскус. Всім подобаються її красиві і великі квіти.
Гібіскусу потрібно тепло, адже він родом з тропіків, але не більше 35 градусів. Якщо у вас в будинку з'явиться Гібіскус, чекайте скоро пристрасну любов.

На четвертому місці серед рослин щастя – хойя, або «восковий плющ».
У цій кімнатній ліани безліч різновидів. Наприклад, є хойя Керрі, яка в деяких країнах дарується як «валентинка» на 14 лютого. Але у себе в будинках люди найчастіше вирощують хойю прекрасну або хойю м'ясисту.
Хойя принесе вам родинне щастя, особливо якщо ви поставите її в свою спальню.
Золоту середину нашого переліку займає мирт.
Цей вічнозелений чагарник цвіте маленькими білими квітами. Він володіє, крім краси, ще цілющими властивостями. Саме слово «мирт»перекладається з грецької як «бальзам». Вважається, що мирт робить шлюб вдалим, а в сформовану вже сім'ю приносить щастя і мир. У деяких країнах ця рослина навіть вважається найкращим подарунком для молодят.
Аіхризон – і шосте місце. Народні прізвиська – «дерево кохання» і «дерево щастя».
Це кімнатна квітка, яка може вирости до 30 см у висоту. У нії своєрідне листя, схоже за формою на сердечка. Аіхризон, як зрозуміло з назви, приносить любов і щастя своєму власникові.
Наступна рослина для шукачів щастя – красива і невибаглива калатея.
Хто наступний? Відомий хлорофітум, а просто – «сімейне щастя».
За цією рослиною легко доглядати. Вона добре росте і красиво цвіте. Тільки влітку поливайте її побільше. З хлорофітумом ваше сімейне життя буде щасливим і спокійним – так кажуть у народі.
Передостання в нашому списку дарувальниця щастя – кислиця (Оксаліс).
У соку кислиці присутня щавлева кислота, тому вона й має таку назву. Її можна вирощувати і в кімнаті і в саду. А скільки у неї різних цілющих властивостей!.. Але це інша тема.
Якщо ви хочете знайти свою любов, то заведіть кислиці. Якщо хочете зберегти сім'ю, то заведіть її.
І нарешті завершує наш список (хай вибачать мене чоловіки!) антуріум, або «чоловіче щастя».
Ця квітка представлена в самих різних сортах. Вона не виносить прямих сонячних променів, вимагає частого обприскування і має слабкість до високої вологості (особливо під час зростання). І що дуже важливо – отруйна! (Наш спатифіллум поруч з ним – янголятко.) Зате чоловікам він дає чоловічу силу. А всім разом – успіх і щастя в любові.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.