Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Міжнародний день дітей міський голова Рахова вручив міжнародні нагороди юним талантам (ФОТО)

1-го червня міський голова Віктор Медвідь вручив міжнародні почесні відзнаки та дипломи вихованцям студії образотворчого мистецтва Рахівського РБДЮТ, за високі досягнення на IV Міжнародному фестивалі народних умільців, який нещодавно відбувся у Сегеді (Угорщина).


Його метою було представлення робіт на тему «Унікальність мого міста» та є формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті.

«Дякую вам, що завдяки своїм талантам та наполегливості місто отримує добрі звістки із-за кордону» - зазначив міський голова.

У підсумку, золоту відзнаку отримала Олександра Слюсарчук. На її малюнку була зображена хатинка в горах. Бронзову нагороду за свій малюнок здобула Дарія Свистак. Дівчинка намалювала гуцулів із музичними інструментами. Малюнки дівчатка писали під керівництвом Ворохти Михайла Михайловича.

За словами діток, це їхні перші нагороди на Міжнародному конкурсі. Колектив Рахівської міської ради вітає дівчаток з перемогою, та бажає не зупинятись на досягнутому.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.