Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Синевирі готують завершальну зйомку першого українського фільму-фентезі "Тільки Диво" (ВІДЕО)


На даний момент в Закарпатті шукають акторів для масових сцен у зйомках до цього фільму.
«Тільки Диво» - фільм-фентезі вартістю 62 мільйони гривень, з яких 44 мільйони виділено з держбюджету.
У фільмі можна буде побачити міністра культури Євгена Нищука у ролі батька. Цікаво, що вибрали його для цієї ролі ще задовго до того, як він став міністром.
Ще у фільмі знялась співачка  Іларія в ролі Феї Снів, і Lama в ролі Феї Льоду. А загалом більш 200 акторів і професійних фігуристів.
Так от, тепер на Закарпатті, поблизу озера Синевир, біля Будинку художників, будуть знімати початок і завершення фільму. Тому для масових сцен і потрібні актори з місцевих жителів, про що написав у соцмережі помічник режисера по масовим сценам Корній Грицюк.
— Нам потрібно 15-20 яскравих людей (кілька підлітків, літні люди, люди середнього вік, загалом усі вікові категорії, окрім зовсім маленьких дітей) на два дні – 19 травня (репетиція) та 21 травня (знімальний день). Ми будемо знімати чудову, відкриваючу фільм, сцену на Синевирській поляні, біля Будинку Художника. Оплата за знімальній день – 300 гривень + годуємо на знімальному майданчику, чай-кава-печиво (гонорар надсилається на картку, орієнтовно в кінці травня, через те, що це державний проект й на руки грошей акторам не дають, все «по-білому», тому нам будуть потрібні документи акторів). Репетиція триватиме півдня, за неї платимо 150 гривень. До локації скоріш за все потрібно буде доїжджати власноруч. Знімальна зміна зазвичай триває 8-12 годин, - зазначив Грицюк.
— Якщо вам цікаво й ви або ваші діти завжди мріяли знятися у справжньому фільмі, тим паче – дуже якісному, українському, який на новорічні свята буде в усіх кінотеатрах країни – скидайте мені в особисті повідомлення свої фото та контактні номери телефону.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.