Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті Москаль підтримав вимогу акції «Ні виборам за законом януковича!»

Губернатор Закарпатської ОДА Геннадій Москаль пообіцяв ініціювати звернення до Верховної Ради про прийняття нового виборчого кодексу з відкритими списками на найближчій сесії обласної ради. Таку заяву він зробив перед учасниками Всеукраїнської акції «Ні виборам за законом януковича!», яка відбулася 15 травня в м. Ужгород.


Про це повідомив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Ужгороду Олег Франко.

«Об‘єднання і консолідація навколо основних запобіжників корупції - ось що описує справжню безкомпромісну опозицію. 17 жовтня владі були поставлені три вимоги: Новий виборчий закон, Антикорупційний суд, Закон про імпічмент. І не дивлячись на конкуренцію та власні амбіції, всі демократичні сили сьогодні повинні об’єднатись і довести цю справу до кінця, створивши цим самим платформу з чіткими та справедливими правилами гри, де не може вижити корупціонер», - наголосив Олег Франко.

Він додав, що очільник Закарпатської ОДА вийшов до мітингуючих і вислухав їх вимоги. Після чого йому було передано Звернення до Закарпатської облради щодо підтримки виборчої реформи. Документ підписали представники усіх демократичних сил, що брали участь в акції. Від РУХУ НОВИХ СИЛ Закарпаття свій підпис поставив Олег Франко.


На Закарпатті в акції взяли участь РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі, Громадянська позиція, Свобода, Самопоміч, Рух Визволення, Демальянс та Блок Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, внаслідок тривалих кількатисячних акцій протесту під Верховною Радою України, ініційованих демократичними політсилами, 7 листопада 2017 року українські парламентарії врешті ухвалили проект №3112-1 в першому читанні, однак на тому все зупинилось.
Фото прес-служби РНС
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.