Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Львівським апеляційним адміністративним судом було скасувано рішення Закарпатського окружного адміністративного суду щодо курорту ,,Свидовець"

Тривають баталії щодо недопущення громадськими організаціями та екологами будівництва гірськолижного курорту «Свидовець» на Закарпатті.


Днями, 4 травня, Львівським апеляційним адміністративним судом було скасувано рішення Закарпатського окружного адміністративного суду, яким було анульовувано затвердження детального плану території, де планується збудувати гірськолижний курорт «Свидовець».
Таку інформацію розповіла присутня на судовому засіданні юрист міжнародної організації «Екологія-Право-Людина» Софія Шутяк, інформує ZAXID.NET.
Як відомо, ще 10 січня Закарпатський суд скасував розпорядження Рахівської та Тячівської районних адміністрацій стосовно затвердження детального плану території для спорудження туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець». На цій території планують збудувати лижні траси, сотні ресторанів та готелів. Позивачами у цій справі були троє місцевих мешканців. Крім цього, активістами було створено ініціативну групу «Free Svydovets», яка також включилась у боротьбу проти забудовників.
Рахівська та Тячівська адміністрації подали апеляцію на рішення Закарпатського суду, яку 4 травня задовольнив Львівський апеляційний адміністративний суд.
Нагадаємо, будівництво гірськолижного комплексу передбачає спорудження 230 км лижних трас, 60 готелів, 120 ресторанів та навіть – аеродром. Курорт розрахований за проектом на 30 тисяч туристів.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.