Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чoму нe мoжна відзначати 45-річчя чоловікові?

Чоловіки будують плани щодо шашличків з виїздом на природу, а тут раптом теща візьми і скажи йому про те, що чоловікам не можна відзначати 45-річчя.....

На жаль, день народження у нас лише раз у рік. Для кого – на жаль, а для кого і на радість. Одні люди люблять веселощі і свята, дай тільки привід. А іншим хочеться спокою і тиші. Скільки людей стільки й думок, передає Ukr.Media.
Життя настільки швидкоплинне, тому потрібно цінувати кожну хвилину, кожен день, і сподіватися, що майбутній день прийде, і він буде ще краще.
Іноді сумніви відвідують людину: «А чи правильно вона робить?», «А чи можна так робити?», «А чи варто так поступати?»
Чому не можна відзначати 45-річчя чоловікові?
Наприклад, у коханого чоловіка наближається 45-річчя. Він весь в передчутті свята. Уже будує плани щодо шашличків з виїздом на природу, а тут раптом теща візьми і скажи йому про те, що чоловікам не можна відзначати 45-річчя. Виникає природне опір – «Чому ?! Не можна ?!» Та якби ж то дружина сказала, або мати, а то – теща! Обуренню немає меж, а в душі зріє страх. А що, раптом теща сказала правду? Але чому не можна відзначати 45-річчя чоловікові? В чому причина?
Давайте розберемося в цьому.Почнемо з того, що 40, 45 років не є ювілейною датою. Ювілей відзначають зазвичай в 50 років. Скажімо, немає особливого приводу для великого свята.

Але існує ще й така думка, що прийшла до нас з давніх давен, що після 40 років від людини відступається його ангел-охоронець. Тобто, з настанням 40 річного віку людина сама будує своє життя без підстраховки з божою боку. Тому потрібно бути більш уважним у словах і вчинках, зосередженим в пересуванні, щоб не нашкодити своєму здоров’ю. Забобон це чи ні, швидше за все, так. Адже ми ж уже в 21 столітті живемо, з яким рівнем прогресу в науці, техніці, медицині і т.д.
Згідно з іншим повір’ям, якщо чоловік відзначає 45-річчя, то це може стати його останнім днем ??народження. Але таке ж кажуть і про 40 років.
Спираючись на сучасні дані про стан здоров’я сьогоднішнього 45-річного чоловіка, психологічного і фізичного, слід зазначити, що активні заходи можуть зашкодити чоловікам в цьому віці. Вік 40-45 років у чоловіків вважається критичним. Чоловіки переносять його дуже болісно і часом доводять себе до iнфaрктів. Чим? Тим, що не можуть змиритися з віком, з незмінним старінням і настанням старості. Зниження чоловічої сили є додатковою проблемою.
Жінки більш практичні і витривалі, вони купують собі нове вбрання, фарбують волосся, нарощують вії і нігті, подкачують ботокс, вони маскуються. Причому роблять це з самої молодості. Так що, визначити, скільки їй років насправді, часом з першого разу не вийде. А ось чоловіки позбавлені такої можливості прикрасити або омолодити себе.
Яка різниця – 30 або 45 років?Якщо є з ким провести цей день, що поставити на стіл, є ідеї як це зробити, а головне, є бажання, то гріх провести цей день нудно. Важливо нічого не приймати близько до серця. 45 років – це не старість, а початок нового етапу в житті, де є місце знань, досвіду, успіху, а також новим можливостям і досягненням.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.