Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Держстат назвав професії з найвищими зарплатами в Україні

За підсумками березня 2018 року, найвищу заробітну плату отримували працівники у сфері авіаційного транспорту - 31,7 тис. грн, що на 4% більше, ніж у лютому.
Про це свідчать дані Державної служби статистики.
Друге місце займає фінансова і страхова діяльність. Середня зарплата у галузі становить 17,7 тис. грн, що на 22,6% більше, ніж місяцем раніше.
ІТ-галузь посідає третє місце у рейтингу найбільш високооплачуваних професій. У середньому працівники цієї галузі у березні отримували 13,8 тис. грн.
У регіональному розрізі найбільш високі зарплати отримують працівники в Києві (13,4 тис. грн), Київській (8,4 тис. грн), Донецькій (8,9 тис. грн) і Дніпропетровській областях (8,4 тис. грн).
Нагадаємо, що з 1 січня в Україні підвищили мінімальну зарплату до 3723 грн на місяць.
Президент України Петро Порошенко заявив, що її підвищать до 4100 грн. Але через кілька днів Кабмін відповів, що у нього немає таких розрахунків, а підвищення можливе за умови економічного зростання у державі.
При цьому в середині квітня Міністерство фінансів заявило, що не бачить можливості для перегляду розміру мінімальної зарплати в Україні до рівня 4,2 тис. грн.
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман також зазначив, що наразі немає можливості для ухвалення рішення про підвищення мінімальної зарплати.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.