Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

До Дня матері на Закарпатті проведуть безкоштовні покази фільмів про мам

Закарпатський режисер і філософ права В’ячеслав Бігун запрошує на перегляд фільмів з нагоди наступаючих Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. Зокрема в краї заплановано такі покази з обговоренням фільмів режисера (вхід вільний):
·        4 травня – фільм «Серце мами Гонгадзе» в Ужгородському національному університеті (юридичний факультет, вул. Заньковецької, 89, 10:00);
·        5 травня – фільми «Маруся», «Мати» та «Дума про сина» в селищі Тересва (Музична школа, вул. Горького, 8, 11:00);
·        6 травня – фільм «Серце мами Гонгадзе» в Тячеві (Церква на вулиці Кошута, 91, 17:30);
·        13 травня - фільм «Серце мами Гонгадзе» в Тячеві (Кінотеатр ім. Шевченка, 15:00).
Такі покази планують й інших містах країни, зокрема в Києві, Львові та Тернополі (детальніше – на ФБ-сторінці фільму (https://www.facebook.com/MamaGongadze/)). Режисер 3 травня уже провів подібний показ у Буштинській гімназії.
«Серце мами Гонгадзе» – це унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе про велику українську любов. Жінка, яку не почули, відверто розповідає про найбільш інтимні та надихаючі моменти свого життя. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з вуст мами, навідають його бабцю, родину, дорогі їхнім серцям місця, зафільмовані в Україні, Грузії, Естонії та Франції. Стрічка, яка складається з двох частин («Мати» і «Син»), підсилюється оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями Святослава Вакарчука, Володимира Самайди та Тамари Гвердцителі (www.imdb.com/title/tt3746274).
Нагадаємо, що з 2014 року фільми В’ячеслава Бігуна здобули близько 40 кінофестивальних відзнак. Нещодавно фільм «Серце мами Гонгадзе» було відібрано на «Золоту дзигу», визнано найкращим документальним фільмом на Міжнародному кінофестивалі «Світло», а фільм «Як тебе не любити» – найкращим документальним фільмом 2017 року за версією фестивалю «Кіномедіа», із додатковим врученням «Призу глядацьких симпатій».


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.