Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Понад п’ять тисяч адміністративних послуг отримано рахів’янами з початку року

Протягом січня-квітня 2018 року ДПІ у Рахівському районі надано 5760 адміністративних послуг.
Найчастіше громадяни звертались щодо надання послуги видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Зокрема, протягом чотирьох місяців ДПІ у Рахівському районі видано 4551 реєстраційних номери.
Також за цей період надано 152 витяги з реєстру платників єдиного податку, 125 підприємців зареєструвались платниками-«спрощенцями». Крім цього, фахівці інспекції зареєстрували 108 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 170 книг обліку розрахункових операцій. Видано 204 відомості з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.
В порівнянні за аналогічний період 2017 року ДПІ у Рахівському районі надано 3529 адміністративних послуг, з них видано 2016 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.