Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчені розкрили секрет щасливих відносин

Вчені з Центру психічного здоров’я Сан-Франциско розкрили секрет щасливих відносин. Фахівці описали їх як «танці» між партнерами. У них кожна людина має свою роль, що надає вплив на іншого партнера.

Дії однієї людини залежать від іншої. У проблемних відносинах, якщо проявляється негатив, то партнер може фізично відреагувати на нього. При цьому він часто забуває цікавитися, в чому полягає причина такої поведінки.
Важливим кроком у побудові ідеальних відносин є аналіз моделі «парного танцю». Він починається з власної ролі. Також необхідно спробувати пригадати дії, які робить людина, коли в будинку починається сварка. Можливо, люди зможуть зрозуміти, що дратує їх партнерів.
Крім цього, необхідно стежити за своїми внутрішніми відчуттями. Зокрема, серце може почати битися сильніше або ж виникає бажання встати і пройтися. Знання фізіологічних сигналів допоможе зрозуміти емоції, які з’являються під час сварки.
Необхідно звернути увагу і на емоційні переживання: чи відчуває себе людина щасливою, чи злиться партнер, якщо його просять піти в кіно після тривалого робочого дня. Вчені впевнені, що коригування власних емоцій і є запорукою щасливих стосунків.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.