Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гель-лак під час вагітності: можна чи ні?

Кожна вагітна жінка хоче бути красивою, а оскільки багато косметичних процедур під забороною в ці 9 місяців, майбутні мами вдаються до всього, на чому медики не встигли поставити хрест. Та чи можна використовувати гель-лак під час вагітності?

Одні фахівці ніякої проблеми в тому, щоб майбутні мами використовували лак для нігтів, не бачать, інші, навпаки, вважають, що крім така процедура шкоди нічого не принесе. Проаналізуємо питання про те, чи можна вагітним фарбувати нігті, більш докладно.

Склад лаку
Звичайно ж, однакових за своєю структурою косметичних засобів не існує і лак лаку ворог. Щоб з'ясувати, чи можна вагітним фарбувати нігті лаком, потрібно в першу чергу ознайомитися з інформацією про його склад, яка міститься на етикетці.

Формальдегід
Виробники при виготовленні даного косметичного препарату у більшості випадків використовують така хімічна сполука, як формальдегід, яке виступає в ролі закріплювача барвника. Даний компонент шкідливий тим, що сприяє розвитку онкологічних захворювань. Проте в маленькому пухирці лаку його концентрація мінімальна, і навіть якщо вам заманеться робити манікюр щотижня, то шкоди вашому здоров'ю від формальдегіду не буде. Також не постраждає і здоров'я майбутньої дитини з тієї простої причини, що малюка від вищевказаного хімічного компонента захищає плацента.

Толуол
Також в структуру фарбувальної основи входить такий компонент, як толуол. Він необхідний для того, щоб лак рівномірно розподілявся по поверхні нігтя. У великих дозах ця хімічна сполука здатна спровокувати подразнення слизової носа, горла, очей, розлад нервової системи, тому здоров'я малюка може опинитися під загрозою. Звичайно ж, якщо ви не будете фарбувати нігті, то нічого страшного з вашим організмом не станеться, головне - це знати міру.

Камфора
Ще один компонент лаку, що заслуговує уваги, - це камфора. Вона робить блискучим шар барвника, а колір набуває велику насиченість. Камфора - натуральний елемент, тому, на перший погляд, вона безпечна. Однак це не зовсім так. Речовина сприяє підвищенню тонусу матки, що саме по собі є негативним чинником.

Чи можна фарбувати нігті перед поїздкою в пологовий будинок?
Деяких жінок, які готуються стати матерями, цікавить питання про те, чи дозволяється робити манікюр перед тим, як відправитися в пологовий будинок. Робити цього не слід, до того ж фарбувати нігті заборонено правилами перинатального установи. Вся справа в тому, що спрогнозувати те, як пройдуть пологи, вкрай складно. Найчастіше в пологових будинках трапляються ситуації, коли у відділенні реанімації до пальця вагітної жінки потрібно підключити датчик. Якщо ж у майбутньої породіллі нігті нафарбовані, то датчик просто може неправильно визначити пульс, ступінь насиченості киснем крові. Також слід пам'ятати про те, що коли лак з часом «розтріснеться», то істотно підвищується ризик інфікування. Багато суперечок викликає також питання про те, чи можна вагітним фарбувати нігті гель-лаком. Переваги даного засобу такі: він не сколюється, швидко сохне, довго тримається, блищить і відносно нешкідливий для здоров'я малюка, оскільки жоден його компонент не може проникати через пластину нігтя. Отже, іноді його можна використовувати.

Шелак
Величезну частину жіночої аудиторії, безумовно, хвилює, чи можна вагітним фарбувати нігті шелаком. Слід зазначити, що дана варіація гель-лаку, безперечно, робить манікюр вишуканим, екстравагантним і оригінальним. Знову ж таки він нешкідливий. Фарбувати їм нігті молодим мамам не забороняється, однак вони повинні знати про те, що це досить тривала і «трудомістка» процедура, а саме засіб коштує досить дорого.

Біогель
Не менш цікаве питання про те, чи можна вагітним фарбувати нігті біогелем. По суті, він представляє інноваційну розробку для нарощування і зміцнення нігтів. Як правило, в його складі знаходяться такі корисні компоненти, як кальцій та протеїни. Це абсолютно натуральний косметичний засіб, який не викликає токсикозу і алергії. Безумовно, майбутнім мамам можна фарбувати їм нігті.

Єдиний ризик небезпеки - це умови, у яких здійснюється дана процедура. Якщо в приміщенні буде нестерильна, а майстер манікюру буде використовувати неякісний склад, тобто ймовірність занести «грибок» або пошкодити нігтьову пластину. Тому фарбувати нігті біогелем слід тільки в салонах краси з бездоганною репутацією.




Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.