Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Перехід на літній час: як зменшити негативний вплив на шкіру

З 24 на 25 березня Україна переходить на літній час. Зміни часу ніколи не походять безсимптомно, навіть у здорових людей. Щороку українцям важко адаптуватись до раннього підйому годиною раніше.
Через збої в режимі, у людей можуть з'являтись проблеми зі шкірою, про це стверджують провідні дерматологи і вчені, повідомляє Mirror.
Косметолог з Лондонської клініки пластичної хірургії Кендіс Браун, говорить, що перебої у нашому внутрішньому біологічному годиннику прискорюють процес старіння нашої шкіри.
Сон, температуру тіла, серцебиття, артеріальний тиск, споживання кисню та гормональний стан – всі функції організму в авральному стані адаптуються до нового режиму.
Водночас клітини шкіри також мають внутрішні годинники, які можуть вийти з ладу, гальмуючи здатність до омолодження та відновлення під час сну. Саме тому під час переходу на літній час люди часто страждають на захворювання шкіри, як вугрі або екзема.
Кендіс пропонує боротися з цим процесом, використовуючи засоби, які допомагають відшаровувати омертвілі клітини. Також косметолог рекомендує застосовувати нічну антиоксидантну сироватку, що містить вітамін Е та вітаміни групи В – для захисту від пошкодження.
Потім варто нанести на шкіру зволожуючий крем. Дотримання рекомендацій косметолога допоможуть захистити шкіру від передчасного старіння.
Після вживання жирної їжі не варто вживати каву. Це може нашкодити здоров'ю. Поєднання жирних продуктів і кави підвищує цукор у крові. Це провокує появу діабету.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.