Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Визначена найбільш приваблива риса жіночого обличчя

Виробники косметики можуть радіти: експерименти показали, що нафарбовані губи на обличчі жінки привертають найбільше чоловічої уваги.


Примітно, що значно меншу увагу з боку чоловіків отримало доглянуте жіноче волосся.
І ще: У цих жінок більше шансів вийти заміж
Вчені визначили, що при зустрічі з потенційною партнеркою представники сильної статі половину часу витрачають на розгляд її губ. Саме тому, вважають експерти, дуже доцільно користуватися губною помадою. Під час експериментів з'ясувалося: рожевий колір на жіночих губах змушує чоловіків фіксувати на них свою увагу протягом 6,7 секунд з перших 10 секунд спілкування, а червоний колір – 7,4 секунди з 10.
Визначена найбільш приваблива риса жіночого обличчя  - фото 232870Визначена найбільш приваблива риса жіночого обличчя

В ході дослідження вчені показували добровольцям більше п'ятдесяти знімків жіночих облич, як без косметики, так і в різному ступені "прикрашених" макіяжем. Виявилося, що очі і волосся жінок, які прийнято вважати важливими елементами краси, не надто цікавлять чоловіків.
"Ідеальний тандем для самотнього чоловіка – це повні червоні губи. Саме так чоловіча увага може зупинитися на тій чи іншій жінці. Ті, хто використовує помаду, можуть розраховувати на залицяння, навіть якщо їх губи далекі від ідеалу", – розповіли автори проекту.

maximum.fm

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.