Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Facebook припинить експеримент з двома новинними стрічками для користувачів

Соціальна мережа Facebook відмовилася від планів розділяти контент на дві стрічки: пости друзів та публікації від компаній та сторінок. Про це в блозі компанії розповів керівник стрічки новин Адам Моссері (Adam Mosseri).
Нагадаємо, Facebook із жовтня тестувала введення другої стрічки новин під назвою Explore («Цікаве») у шести країнах. Ain.ua повідомляє, що цими країнами були Шрі-Ланка, Болівія, Словаччина, Сербія, Гватемала і Камбоджа. У Explore публікувалися від видань та компаній, тоді як в звичайній стрічці News Feed («Новини») користувачі могли бачити публікації друзів і близьких.
Пан Моссері написав, що ідея запустити таку стрічку була викликана тим, що користувачі нерідко повідомляли компанії, що хотіли б бачити в стрічці більше постів від друзів та рідних. Тому Facebook вирішила запропонувати дві окремі стрічки: одну для цього, а іншу для контенту компаній та сторінок.
«Дослідження показали, що люди були незадоволені тим, що бачили, а наявність двох окремих стрічок не допомагає їм активніше спілкуватися з друзями та родичами», – написав пан Моссері й визнав, що Explore не стала ефективним інстументів отримання нового контенту для користувачів. Користувачі з країн, де тестувалася альтернативна стрічка, повідомляли, що їм було важче отримати доступ до важливої інформації. Facebook пообіцяла, що вдосконалить процес тестування нових функцій.
Нагадаємо, у січні гендиректор Facebook Марк Цукерберг повідомив про іншу важливу зміну в формуванні стрічки новин: у ній в пріоритетному порядку будуть показуватися публікації друзів, знайомих та родини, а рекламні пости брендів та публікації сторінок ЗМІ стануть менш помітними. Крім того, пізніше пан Цукерберг написав, що відтепер у стрічці публікацій соцмережі користувачі бачитимуть більше місцевих новин.

expres.ua
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.