Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Причини та тлумачення нічних жахіть

Кошмар хоча б раз у житті, але кожному снився. Страшні сни, після яких багато прокидаються в холодному поту, як правило, виникають пізно вночі і бувають настільки страшними, що заснути після них стає практично неможливо.

Нічний кошмар - це відображення присутніх у реальному житті занепокоєння і стресів
Більшість психотерапевтів з упевненістю заявляють, що не варто сприймати кошмарні сни буквально, тому що вони - не стільки передвістя майбутнього, скільки відображення присутніх у реальному житті занепокоєння і стресів.
По суті, кошмари - це символічні сигнали нашої підсвідомості, яке через сон намагається донести до нас певну інформацію, яку в реальності ми можемо не відчувати і не розуміти, наприклад високу ступінь стресу, нервового перенапруження, втоми, зароджується хвороби або ж соціальних проблем.
На користь цієї теорії говорить той факт, що більшість кошмарів взагалі-то не унікальні, і картини нічних жахів досить традиційні для всіх людей.
Нині складено список найбільш поширених кошмарів які сняться самим різним людям, різного віку і в різних країнах. Пропонуємо з ним ознайомитися.
Розповсюджені кошмари і їх трактування
До чого сниться падіння в безодню
Це чи не найпоширеніший кошмар. Насправді сни, в яких ви падаєте, означають, що в реальності існує щось, що тягне вас вниз, або ж що на вас зверху тисне усвідомлення важливості якогось завдання або відповідальності за що-небудь.
Також бачення уві сні, коли людина постійно падає, вказують на те, що існує певне занепокоєння з якогось такого, яке тривожить питання. А ще подібні сни часто відвідують людей, які знаходяться в депресії або пережили якесь велике розчарування або страшне страждання.
Якщо вас переслідують уві сні
Ще один досить популярний «кошмар. При цьому переслідувати уві сні може хто завгодно - людина або тварина, фантастичний персонаж або реальний. Але насправді в якості ваших переслідувачів у сні завжди виступають якісь страхи, тривоги або проблеми, які вас переслідують наяву в реальному житті.
Ви загубилися у сні
Таким чином ваша підсвідомість вказує вам, що ви занадто нерішучі у реальному житті, загубилися на певному життєвому етапі або ж знаходитесь на роздоріжжі. Такий кошмар символічно демонструє вам вашу нерішучість, щоб спонукати вас прийняти рішення, визначитися з напрямком і почати рухатися далі, щоб не залишатися в підвішеному стані.
Беззвучно кричати уві сні
Багатьом сниться, що вони хочуть закричати і кричать, але не єдиного звуку з них не вилітає. У реальному житті це може означати, що ви або не можете висловити вголос те, що вас турбує, або оточені людьми, які не чують вас.
Якщо уві сні не можете навіть ворухнутися
Схожий на попередній тим, що ви хочете уві сні рухатися і розумієте, що не можете навіть ворухнутися. За допомогою цього кошмару ваше підсвідомість дає вам зрозуміти, що в реальному житті вам не вистачає сміливості, щоб діяти, що ви застрягли в якійсь життєвій ситуації і не готові що-небудь робити, щоб її вирішити.
Бачити власну смерть уві сні
Один з найстрашніших кошмарів - бачити власну смерть. Але в реальності такий сон - це відображення тих змін, які з вами в даний момент відбуваються чи готові статися. Як правило, сни про власну смерть означають, що ваша колишня життя підходить або вже підійшла до кінця, і починається новий етап.
Також ваша смерть уві сні може говорити про те, що ви більше не в змозі самостійно протистояти ситуації і вам потрібно попросити про допомогу чи про раду у інших людей.
Бути оголеним уві сні
Якщо вам сниться, що ви опинилися без одягу в громадському місці, то такий сон свідчить про вашу вразливість і беззахисність. Часто такі сни сняться, коли людина боїться не виправдати чиїхось очікувань.
Пошкодження будинку
Будинок у сні завжди символізує саму людину. Фасад будинку говорить про вашою оцінкою оточуючими, а інтер'єр - про вашому внутрішньому «я». Якщо будинок уві сні пошкоджується, то це, можливо, відображає ваші внутрішні відчуття про порушення цілісності.
Інші причини кошмарів
Кошмарні сни можуть виникати не тільки під впливом роботи підсвідомості. У ряді випадків кошмари породжує зовсім інше. Наприклад: цукор, шоколад, хліб, сік, какао, йогурти і морозиво, макарони і багато іншого. І взагалі - їжа активізує процеси в організмі, у тому числі мозку, що загрожує страшними снами. Порада одна - не їжте на ніч. Також намагайтеся уникати паління, вживання алкогольних напоїв або кофеїну менше, ніж за 3-4 години до сну.
Також на ніч не рекомендується лаятися, дивитися страшні фільми і картинки, читати неприємні новини, прокручувати в голові події минулого дня або представляти якісь страшні події, які, на вашу думку, можуть трапитися.
Найкраще, що ви можете зробити перед сном, - розслабитися, послухати приємну музику і думати тільки про хороше. І сни тоді теж будуть хорошими.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.