Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Завдяки цьому трюку швидкість Інтернету збільшиться в рази!

Найкраще місце для пристрою — на стіні, ближче до стелі

1,У центрі будинку Маршрутизатор,який роздає Wi-Fi, повинен знаходитися в центрі квартири. У такому разі хвилі будуть рівномірно розподілятися, потрапляючи в усі куточки житла.
2. Підніми його вгору Ніколи не став маршрутизатор на підлогу— в такому разі більшість вакансій тебе хвиль будуть йти до сусідів знизу. Найкраще місце для пристрою — на стіні, ближче до стелі. Це сприяє дуже потужного сигналу!
3. Прибери техніку подаліТехніка, яка знаходиться поруч з роутером, зменшує силу сигналу. Телевізор або комп'ютер не повинні знаходитися поряд з маршрутизатором — пам'ятай про це.
4. Грай з антенами!Якщо у роутера дві антени, установи одну вертикально, а другу — горизонтально. При такому розкладі він буде краще транслювати сигнал. Спробуй різні позиції антени на маршрутизаторі і досвідченим шляхом визнач, яке положення оптимально для гарного сигналу.
5. Карта Wi-Fi-сигналуІснують спеціальні програми, які продемонструють тобі карту поширення сигналу по твоєму дому. Встановивши таку програму, ти відразу зрозумієш, де краще всього поставити роутер і чому в деяких місцях ніколи немає Інтернету.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.