Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Паркуватись по-новому: Що чекати водіям, які порушують ПДР

Верховна Рада нещодавно підтримала законопроект, який суттєво змінює правила паркування.
В разі підписання цього закону президентом, він почне діяти влітку. До цього часу ця сфера залишається не до кінця врегульованою, чим і звикли користуватися порушники.
— При виявлені таких порушників, згідно кодексу про адмінпорушення складається акт про тимчасове вилучення транспортного засобу, — розповідає начальник Мукачівського комунального підприємства «Муніципальна міліція» В’ячеслав Роман.
Новий закон визначає близько 20 випадків евакуації припаркованого автомобіля. Майже всі вони пов’язані із суттєвим перешкоджанням дорожньому руху. Але забиратимуть автомобіль лише після відео та фотофіксації порушення. Рішення прийматимуть поліцейські. Або спеціальні інспектори з паркування.
— Якщо машина заважає дорожньому руху, вона повинна бути або забрана, або сам водій має знати як ставити її, або мають бути спеціальні служби, які мають це робити, — каже водій Андрій.
У законі передбачено три режими притягнення до відповідальності.
  1. Штрафуватимуть як і зараз, на місці.
  2. Порушення зафіксують стаціонарні відеокамери, інформація з яких надходитиме до поліції, де і складуть постанову.
  3. Фіксація безпосередньо поліцейськими та інспекторами з паркування за допомогою техзасобів, які автоматично відображатимуть дату, час та координати місця порушення.
Детальніше дивіться у сюжеті телеканалу Сіріус:
Мukachevo.net
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.