Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Визначена найнебезпечніша побутова річ, що викликає рак

Складено рейтинг найшкідливіших для здоров'я побутових речей
Експерти склали перелік популярних в побуті речей, що сприяють розвитку раку в організмі людини. Перше місце цього рейтингу зайняв кухонний посуд, якою користуються практично в кожному будинку.
Посуд, що містить поліхлорвініл, що додається для забезпечення потужності і стійкості до плям, є головною загрозою для здоров'я, заявили укладачі рейтингу. Канцерогенний поліхлорвініл, за словами фахівців, також може міститися в складі пакетів для піци, в зубній нитці.
На другому місці рейтингу – посуд і харчові контейнери із пластику. На думку вчених, при довгому зберіганні їжі в пластикових ємностях вона може почати вбирати хімічно шкідливі для організму речовинами. Наприклад, один з найнебезпечніших компонентів пластика, бісфенол А, впливає на утворення пухлин.
На третє місце дослідники помістили використовувані людьми підсолоджувачі, включаючи сахарин та сорбет. На четверте – освіжувачі повітря, чиї хімічні речовини також підвищують ризик захворіти на рак.
П'яте місце шокуючого рейтингу зайняли миючі засоби. У них, згідно з даними численних досліджень, присутні кислоти, які завдають шкоди очам, шкірі і внутрішнім органам.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.