Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Не модно: які речі варто викинути зі своєї шафи у 2018 році

Складаємо гардероб на 2018 рік та забуваємо про антитренди.


Дуже часто модницям хочеться придбати усі новенькі модні тренди, про які через декілька місяців всі забудуть. Але що вже поробиш, якщо душа бажає заповнити шафу блузами, штанцями та пляттями. Але в 2018 році приходять нові правила, за якими ретельно стежать красуні зі всього світу.
Аби не виглядати, як минулорічна ялинка пропонуємо тобі переглянути головні антитренди 2018 року, про які ти можеш забути назавжди.
Квіткова вишивка
Весною 2017 року етно-мотиви та строката вишивка були чи не на кожній дівчині, прийшла пора це зупинити. Одягайся просто та лаконічно, без зайвих причандал та аксесуарів.
Не модно: які речі варто викинути зі своєї шафи у 2018 році - фото 361731
 
Рвані джинси
Нині в моді однотонний, спокійний, базовий денім без подряпин та дірок, вишивок, аплікацій, паєток, вставок, латочок і зайвих швів там, де вони не потрібні. Обирай прямі або трохи розкльошені джинси з високою посадкою на талії і ти будеш наймоднішою дівчиною в місті.
Не модно: які речі варто викинути зі своєї шафи у 2018 році - фото 361729Ботильйони-шкарпетки
Ботильйони-шкарпетки мільйони разів миготіли на подіумах, тижнях моди й на шпальтах глянцевих журналів. Годі! Можеш сміливо їх віднести до списку «небажаних» речей у твоїй комірчині. Заміни їх класичними ботильйонами на шпильці і буде тобі щастя.
Не модно: які речі варто викинути зі своєї шафи у 2018 році - фото 361732
 
Натуральне хутро
Всім вже давно стало зрозуміло, що вбивати тварин заради хутра – це варварство. А особливо, якщо це варварство коштує солідну купу грошей. Набагато краще придбати яскраву шубку зі штучного хутра, яка і зігріватиме, і приковуватиме погляд перехожих.
Не модно: які речі варто викинути зі своєї шафи у 2018 році - фото 361730
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.