Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпатські футболісти стали першими на Чемпіонаті України серед ветеранів

Цими вихідними особливо помітним був фінал в Чемпіонаті України з футболу серед ветеранів 55-ти років та старших
Спочатку на стадіоні «Харчовик» у Мукачеві зійшлись команди «Случ» із Красилова на Хмельниччині та «Абориген» з Луцька. Перемогу святкували гравці з Волині – 2:0. В іншому поєдинку «Карпати» з Мукачева зустрічались зі збірною Житомирщини. У мукачівців В.Карібов на 8-й хвилині забив гол. Пізніше Ю.Романов зрівняв рахунок, а на 17-й хвилині Карібов та на 40-ій хвилині влучний удар В.Услібера принесли перемогу футболістам з Мукачева – 3:1.

В матчі за “бронзу” змагалась збірна Житомира та Хмельниччини

В матчі за третє місце збірна Житомирської області поступилась гравцям із Хмельниччини з рахунком 1:2. У матчі за перше місце мукачівські «Карпати» змагались із «Аборигеном». Після автоголів у обидвох командах, футболісти взялись бити пенальті. Краще це вийшло в мукачівців – 3:1, інформували у ФФЗ.