Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті почали відновлювати пошкоджені паводком дамби

Після грудневого паводка 2017 року на Закарпатті почали відновлювати дамби, розмиті паводковою хвилею. Як повідомили УНН у прес-службі ГУ ДСНС у Закарпатській області, рятувальники спільно з працівниками водного господарства, органами місцевого самоврядування та місцевим населенням здійснюють тимчасове укріплення дамби на р.Ріка.

“З метою запобігання підтоплень дворогосподарств та сільгоспугідь на території с.Липча Хустського району дамбу тимчасово укріплюють за допомогою мішків із ґрунтом. У випадку підняття рівнів води до критичних ці превентивні заходи допоможуть убезпечити від підтоплень більш як 150 дворогосподарств та сотні гектарів сільгоспугідь”, — йдеться у повідомленні рятувальників.

Водночас, як повідомляють у Закарпатській обласній раді, депутати звернулися до Прем’єр-міністра України і міністра екології та природних ресурсів щодо відновлення фінансування заходів Комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса на території Закарпатської області й виділити області на відповідні цілі 98,5 мільйонів гривень.

“Висловлюємо глибоке занепокоєння ситуацією, що виникла у зв’язку із відсутністю необхідного фінансового ресурсу для забезпечення ліквідації наслідків постійних повеней на території Закарпаття, і вчергове просимо зважити на серйозність проблеми та сприяти внесенню змін до Державного бюджету на 2018 рік, з метою забезпечення фінансування заходів Комплексного протипаводкового захисту у басейні р.Тиса на території Закарпатської області у розмірі 98,5 млн гривень, як це й передбачено Загальнодержавною цільовою програмою розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення р. Дніпро”, — йдеться в ухваленому зверненні депутатів Закарпатської обласної ради.

Як повідомляв УНН, у середині грудня Закарпаття накрив паводок, було перекрито автотрасу, підтоплено угіддя і двори.

Джерело: УНН
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.