Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Закарпатті через паводок відселені 146 людей

Підтоплень житлових будинків на Закарпатті не зафіксовано


У Закарпатській області через паводок, який спричинений сильними опадами у Ужгородському, Виноградівському, Воловецькому, Іршавському, Тячівському районах відбуваються підтоплення дворогосподарств та сільгоспугідь. Про це інформує Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Зокрема, підтоплені 803 дворогосподарств (самовільна забудова в низинах та зонах можливого підтоплення), 66 - підвальних приміщень, 1 987 га – сільгоспугідь, 7 - ділянок автомобільних доріг загальною протяжністю 1 470 м (висота водяного покрову 10-20 см), частково пошкоджено 2 – мостові переправи місцевого значення.
Підтоплень житлових будинків не зафіксовано. Постраждалих немає.
Силами ДСНС у взаємодії зі службами цивільного захисту області організовано:
тимчасове відселення 146 мешканців у с. Вільхівка Іршавського району із 40 житлових будинків (розселені по родичах);
укріплення дамб в с.Вільхівка та с. В.Ком’яти загальною довжиною понад 200 м;
відкачку води з домогосподарств – близько 26 тис. м.куб. води;
обї’зди ускладнених 7 ділянок автомобільних доріг.
Для проведення аварійно-рятувальних та протипаводкових робіт залучено 540 чоловік та 73 одиниць техніки, з них: від ДСНС 132 чоловік особового складу та 26 одиниць техніки (у тому числі 10 мотопомп); від управління водного господарства 400 працівників та 44 одиниці техніки (у тому числі 24 насосні станції великої потужності), від Національної поліції 8 чоловік особового складу і 3 одиниць техніки.
На території Закарпатської області паводкова ситуація у верхніх течіях річок Латориця, Тиса, Стара стабілізувалася. За прогнозами Гідрометеорологічного центру 17-18 грудня в Ужгородському, Мукачівському, Тячівському, Хустському, Виноградівському, Іршавському районах очікується проходження максимальних рівнів води без катастрофічних наслідків.
Ситуація перебуває на контролі ДСНС.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.