Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Москаль різко засудив провокації українських націоналістів в Ужгороді та Берегові

Своїми примітивними діями українські націоналісти лише гальмують процес відновлення дружніх відносин між Україною та Угорщиною
Як ми повідомляли, група українських націоналістів провела пікет Консульства Угорщини в Ужгороді, де "пускала дим".
Наступного дня українські націоналісти навідалися в угорськомовне Берегово, де зірвали угорський прапор і мали намір його спалити. 
Більшість закарпатців засудили такі провокативні дії українських націоналістів. А сьогодні свою оцінку цим діям дав голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. 
Москаль сказав, що у той час, коли на вищому рівні українська та угорська влада намагається знайти спільні знаменники, щоб припинити ворожнечу між нашими народами, купка маргіналів ходить маршами і чинить провокації. 
"Відповідально заявляю, що політичні сили, які влаштували цю провокацію, не мають жодної, ані найменшої підтримки на Закарпатті (що показали результати місцевих виборів у жовтні 2015-го). Саме тому більшість учасників «фаєр-шоу» була привезена в Берегово із сусідніх областей, насамперед Львівщини", - цитує Москаля його прес-служба.
Геннадій Москаль також нагадав псевдопатріотам, що в Закарпатті проживають справжні патріоти України, які є різної національної належності і саме молодий воїн з Берегова, угорець за національністю, був першим серед тих, хто віддав своє життя на східному фронті.
Москаль також просить МВС дати оцінку діям провокаторів.

http://prozak.info


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.