Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Закарпаття отримало гуманітарний вантаж із медичним обладнанням

Устаткування для лікарень на загальну суму понад 400 тисяч євро зібрав та передав для Закарпаття лікар з Німеччини, уродженець  області. Доставка ж вантажу до нашого краю відбулась за сприяння сусідньої Угорщини. Ліжка, стільці-каталки, хірургічні інструменти – загалом понад 130 найменувань – розподілять в медичні заклади по всій області. Передача вантажу відбулась у вівторок (4.07) на КПП «Тиса» за участі Уповноваженого Уряду Угорщини Іштвана Грежа, заступника голови Закарпатської ОДА Віктора Мікуліна та голови Закарпатської обласної організації товариства Червоного хреста України Іванни Сабо.
- Я пообіцяв літньому професору з Баварії Ференцу Соботу, що доставлю вантаж на Закарпаття, тож всі витрати, пов’язані з транспортуванням взяв на себе комісаріат угорського Уряду, який відповідає за співпрацю із Закарпаттям, - повідомив І. Грежа. – Допомога медичній галузі області – це допомога всім закарпатцям, не лише угорський нацменшині, що символізує щирість наших намірів.
Від імені всього Закарпаття Віктор Мікулін подякував земляку з Німеччини за значну допомогу медичній сфері області, а Уряду Угорщини за сприяння та всебічну підтримку.
 Гуманітарний вантаж буде доставлено на склад Закарпатської обласної організації товариства Червоного хреста, а згодом його доправлять у медичні заклади області. Отримувачі 13 лікувальних установ – 4 обласні, 8 районних та Ужгородська міська клінічна лікарня.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.