Розміщення реклами та оголошень на порталі. Тел.: 096 060 3311.
» » » » Рахівчани стали призерами на Чемпіонаті України з армспорту

Рахівчани стали призерами на Чемпіонаті України з армспорту

Рахівчани стали призерами на Чемпіонаті України з армспорту28-30 квітня у Харкові в Палаці спорту «Локомотив» пройшов Чемпіонат України з армспорту серед ветеранів, юнаків та юніорів. Участь у змаганнях взяла і закарпатська команда з шести спортсменів із Хуста та Рахівщини.

Рахівський район на чемпіонаті представили спортсмени-юніори Антон Плакса (м. Рахів), Іван Григорчук (смт. В.Бичків) та Степан Небилюк (смт. В.Бичків). Антон у виступі в категорії до 60 кг на ліву руку зайняв 5 місце та на праву руку став третім. Іван же двічі став другим у виступі як на ліву, так і на праву руку.

Ще один закарпатець – Дмитро Біляк із м. Хуст зайняв друге місце в категорії 65 кг у змаганні на праву руку.

За словами армреслерів, Закарпаття вперше представило свою команду на чемпіонаті національного рівня і завершило його із доволі значним результатом.
– Дорога нас втомила, звичайно, але ми намагались показати, що ми не зі слабких і довели це, – поділився враженнями один зі спортсменів Антон Плакса. – Головне, що всі задоволені, набрались досвіду. Вдячні за організацію поїздки Даніелю та Дмитру Козловичу за те, що вони нас знайшли і дали змогу взяти участь у чемпіонаті.

Після вдалої поїздки спортсмени вже планують наступні змагання.

– Ближче до вересня думаємо командою поїхати на міжнародний турнір в Польщі. Літом наша обласна федерація організовує ще один турнір, куди, сподіваємось, приїде чимало рукоборців з інших областей, – розповів Антон. – А ще чекає Кубок України ближче до жовтня. Ну і зимою виставимо команду на змаганнях у Львівській області.

До слова, тренуються рахівські спортсмени у звичайному підвалі. Базові вправи раніше перейняли у досвідченіших спортсменів, зараж же програми тренувань черпають в основному за допомогою інтернету. Власноруч зварили стіл для армрестлінгу, допомагає в тренуваннях і старий іржавий блок.

Всього в чемпіонаті України серед ветеранів, юнаків та юніорів взяли участь 369 спортсменів з 22 областей та АР Крим.