Головна > Рахівщина / Надзвичайні ситуації / Головне > На Яблуницькому перевалі повалені дерева частково перекрили автомобільний рух

На Яблуницькому перевалі повалені дерева частково перекрили автомобільний рух


29-10-2017, 18:46. Розмістив: redaktor

У неділю, 29 жовтня, в другій половині дня погода на Закарпатті різко погіршилася – в горах випав сніг, а шквальні пориви вітру повалили на високогір’ї чимало дерев.

На Яблуницькому перевалі, що на межі Закарпаття та Івано-Франківської області, повалені дерева частково перекрили автомобільний рух. На місце виїхали працівники Держслужби з надзвичайних ситуацій, які звільняють проїзд за допомогою спецзасобів. 
Паралельно дорожники підсипають асфальтне покриття спеціальними сумішами. Станом на 17.00 через обриви ліній електропередач та коротке замикання повністю без електроенергії залишаються високогірні населені пункти Рахівського району Білин та Кваси, і частково – Ясіня та Рахів. 
Над відновленням електропостачання працюють аварійні бригади. Внаслідок дощів рівень води в річках піднявся, однак загрози виходу на заплаву немає. Ситуація знаходиться під контролем місцевих органів влади та відповідних служб, інформують в Закарпатській ОДА.


Повернутися назад