Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77
» » » На Драгобраті пройшли змагання з гірськолижного спорту

На Драгобраті пройшли змагання з гірськолижного спорту

На Драгобраті пройшли змагання з гірськолижного спортуЗ ініціативи неодноразового чемпіона України з гірськолижного спорту, майстра спорту, колишнього члена збірної України Павла Цібеленка, на туристично-спортивному комплексі „Вершини Карпат” (Драгобрат), відбулися гірськолижні змагання. До них було допущено 85 учасників, яких розподілили на чотири вікові групи.
У віковій групі 2004 р. н. і молодших переможцем серед юнаків став Дмитро Шеп’юк. Наступні місця посіли Роман Цібеленко та Йосип Айб. Серед дівчат чемпіонкою стала Вікторія Галуша, а Анастасія Андращук та Раната Процюк посіли відповідно друге і третє місця.
У віковій групі 2000-2003 р. н. серед юнаків п’єдестал пошани посіли Віталій Айб, Михайло Кувік і Владислав Морочило. Серед дівчат – відповідно Володимира Гиря, Надія Гапатин і Євгенія Гашпарович.
Серед спортсменів вікової групи 16-29 років серед чоловіків перемогу здобули відомі гірськолижники, члени збірної команди України Микола Тулайдан, Василь Теличук та Ігор Гам (Ужгород), у жінок – Юлія Цибіленко, Ліза Чернега та Христина Бойценюк.
Напруженою була боротьба у віковій групі 30-39 років, де заявилися багато відомих спортсменів. Переможцем став відомий гірськолижник, кандидат у майстри спорту Роман Бровчук, який показав кращий результат, ніж Йосип Мінянчик та Ярослав Янчіюк.
Цікаво проходили змагання серед ветеранів. Тут чемпіоном став Євген Гашпарович, другу і третю сходинки посіли Богдан Персань (Ужгород) та Микола Титор (Богдан). Серед жінок найсильнішою стала Марія Ковбаснюк.
Всі переможці та призери нагороджені кубками та грамотами відповідних ступенів. Відзнаки також отримали найстарший учасник змагань Томаш Фріндт (60 років) та наймолодші – Марія Попадич і Михайло Абрамчук
(8 років).
Наприкінці змагань їхній ініціатор пригостив учасників бограчем. Всі подякували Павлу Цібеленку за організацію і проведення гірськолижного турніру.