Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Проект детального плану туристичного комплексу «Свидовець» погоджено

Нещодавно відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі капітального будівництва, містобудування та архітектури Тячівської РДА.
Участь у засіданні взяли члени ради – представники відповідних служб, архітектори району. Також були запрошені перший заступник голови РДА Михайло Полажинець та сільський голова Лопухова Іван Фабрицій.
На засіданні розглядався проект детального плану території туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець» загальною площею майже 15 га, який буде частково розташовано за межами населеного пункту Лопухово, зокрема, на полонині «Гропа». Попередньо проект пройшов громадські слухання в селі Лопухово і був позитивно підтриманий місцевими мешканцями.
З основними проектними рішеннями та техніко-економічними показниками присутніх ознайомила районний архітектор Оксана Маркова, виступ якої доповнив архітектор Володимир Віровбал та інші представники інвестиційного проекту «Свидовець».
Як було зазначено, планується будівництво найбільшого у країні туристично-рекреаційного курорту, який охопить територію, майже у 4-5 разів більшу, ніж «Буковель». Основна частина лижних трас проляже в Рахівському районі, зокрема, в населених пунктах Чорна Тиса і Ясіня, та Івано-Франківській області. На Тячівщині буде споруджено нижню підстанцію, куди, зокрема, входять 4 ресторани у вигляді шале та інші заклади.
Цей проект надасть можливість відкрити додаткові робочі місця і матиме позитивний вплив на розвиток туристичної галузі в районі та інфраструктури віддалених гірських населених пунктів. За підсумками голосування містобудівна рада погодила проект розроблення детального плану території туристично-рекреаційного комплексу «Свидовець» за межами населеного пункту Лопухово, який подано на затвердження голові райдержадміністрації.

Прес-служба Тячівської РДА.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.