Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Рахові відбувся міжшкільний КВН (ВІДЕО)

Популярна естрадна інтелектуально – гумористична гра відтепер і у Рахові. Наразі до клубу веселих і кмітливих увійшло 4 команди, представники 4-х міських загальноосвітніх шкіл. Відтак у так званих змаганнях з гумору за «Кубок міста» вони і боролися. Боротьба на сцені створила для рахівчан неабияку атмосферу. У залі лунали оплески, присутні були у захваті від побаченого та почутого. Відчувалося, що кожна команда має свою групу підтримки.

Це було справжнє свято гумору! А відкрив його Рахівський міський голова. Відтак Рахівська міська рада виступила головним організатором «КВН. Шкільна ліга»Змагалися ж гравці у 4-х конкурсах, як в уже заздалегідь підготовлених, так - імпровізованих. А це – «Привітання», «Розминка», «Творчий конкурс» і «Домашнє завдання». Задоволення від гри отримали не лише глядачі, так й самі учасники. Свої таланти на сцені розкривали на повну… Номери і виступи команд – учасниць оцінювало компетентне журі, щоправда за певними критеріями.

Власне, усі команди показали хороший результат, однак переможця таки визначили. Ним стала команда «Гуцульська торба». Друге місце розділили дві команди: «13-ий район» і «ДІВДЕМ», а третю сходинку посіла «Ш.А.Ф.А». Цінні призи та подяки від Рахівської міської ради отримали всі учасники та ініціатори гри. «Кубок міста» дістався переможцю.Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.