Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Рахів’янин Валерій Рябчук представляв Україну на чемпіонаті Європи з спортивно-бальних танців (ФОТО)

21-22 квітня 2018 року в м.Єреван (Вірменія) проведений турнір зі спортивно-бальних танців чемпіонату Європи-2018. В турнірі брали участь понад 900 учасників з усього світу.

Україну на конкурсі представляв танцювальний дует у сладі: Рябчука Валерія Валерійовича керівника гуртка «Спортивний танець» Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості та Анни Акопян викладача з хореографії Вірменського державного педагогічного університету ім.Хачатура Абовяна.

Хореографічний дует зайняв перше призове місце в категорії «Дорослі» в номінації  «Латиноамериканська програма». Переможці нагороджені кубком, медалями та дипломами. Також Валерій Валерійович склав  іспит з "Латиноамериканської та Європейської програми" і отримав звання Міжнародного судді зі спортивних бальних танців та провів два майтер-класи з "Європейської програми" в педагогічному університеті ім.Хачатура Абовяна.