У фіналі Зимової першості Закарпаття з футболу зіграють "Севлюш" і "Минай"

Зіграно матчі 1/2 фіналу

17 березня
ФК «Севлюш» (Виноградів) – ФК «Середнє» – 1:0
Гол – Ковтун Василь, 35
У себе вдома бронзовий призер чемпіонату області здолав володаря срібних нагород – команду із Середнього.
Це була цікава, по-справжньому бойова й за великим рахунком рівна гра, у якій ніхто не хотів поступатися. Щоправда, більше гольових моментів створили виноградівці. Однак, скажімо, у другому таймі середнянці демонстрували територіальну перевагу. Усе ж вирішив єдиний гол, який на 35-й хвилині забив Василь Ковтун.
18 березня
ФК «Минай» – ФК «Заріччя» – 11:0
Голи: Пиняшко Василь, 8; Микуляк Владислав, 31; Гегедош Роберт, 37, 43, 49, 51, 71, 78, 82; Дзьоба Едуард, 81; Ількович Микола, 86
Схоже, заріччяни «перегоріли» ще до матчу, бо практично нічого не змогли протиставити серйозному суперникові. Уже після першого тайму представник Іршавщини поступався 0:4. Далі – ще більше. Незважаючи на важке поле, команда з Ужгородщини неабияк розігралася, а найбільше постарався Роберт Гегедош. Він забив аж 7 голів.
Відрадно, що попри такий рахунок матч відбувся в коректній грі – лише одне попередження (у минайців) за весь матч.
Таким чином, у фіналі зустрінуться ФК «Минай» – ФК «Севлюш» (Виноградів). Фінал відбудеться у суботу, 24 березня, у смт Середнє.