Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Коли найдовшим Бескидським тунелем у Карпатах підуть поїзди

Рух поїздів через новий двоколійний Бескидський тунель має бути відкрито 25 травня поточного року. Про це Укрінформу повідомили в регіональній філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».
«25 травня має бути відкрито рух поїздів через новозбудований тунель», – зазначили у «Львівській залізниці».
За інформацією регіональної філії, на підходах та в самому тунелі колійники вже проклали колії загальною довжиною 2,350 км. Зокрема, станом на першу декаду січня в самому тунелі вже прокладено 900 м колії.
З обох сторін біля Східного порталу укладено стрілочний перевід. Енергетики встановлюють опори контактної мережі та жорсткі поперечини.
Раніше було споруджено пожежні резервуари на Східному і Західному порталах із загальним об’ємом 450 т води. Крім того, на Західному порталі будівельники звели споруди для воєнізованої охорони, трансформаторної підстанції, електрощитової та встановили лотки водовідведення.
Бескидський тунель розташований в Карпатах, на Бескидському перевалі. Належить до 5-го Пан’європейського транспортного коридору (Італія – Словенія – Угорщина – Словаччина – Україна). Після завершення будівництва пропускна спроможність тунелю збільшиться з 47 до 100 пар поїздів на добу, а швидкість проходження зросте з 15–40 до 60–70 км/год.
Діючий одноколійний Бескидський тунель був побудований ще 1886 року. На цей час недостатня пропускна здатність тунелю завдає значних економічних збитків Львівській залізниці.
У 2006 році Укрзалізниця оголосила тендер на реконструкцію Бескидського тунелю. Підготовчі роботи розпочато 2011 року. У серпні 2013 року було затверджено проект.
6 жовтня 2017 року будівництво тунелю було завершено, сумарна вартість робіт становила 102,7 млн євро.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.