Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Перша країна в Європі повністю заборонила продаж сигарет

За даними італійських ЗМІ, продаж сигарет приносить Ватикану близько €10 млн на рік і є другим по значущості джерелом поповнення бюджету.

Папа Римський Франциск прийняв рішення з 2018 року заборонити продаж сигарет у Ватикані, передає Ukr.Media.
Причиною заборони, за словами прес-секретаря Папи Римського Грега Берка, послужило те, що "Святий престол не може заохочувати діяльність, яка свідомо шкодить здоров'ю".
"Незважаючи на те, що сигарети, які продаються як діючих, так і тих, які вийшли на пенсію співробітникам Ватикану за зниженою ціною, складають частину доходу Святого престолу, ніякий прибуток не може бути виправданий, якщо він ставить під загрозу життя людей", - додав Берк.
Продаж цигарок, за даними розслідувань італійських ЗМІ, приносить Ватикану близько €10 млн на рік і є другим по значущості джерелом поповнення бюджету після безмитної торгівлі паливом.
В даний час продаж сигарет у Ватикані дозволено тільки співробітникам та деяким іншим категоріям осіб, не більше п'яти блоків на людину в місяць. Однак куплені таким чином сигарети часто перепродаються в Італію, де їх вартість значно вища.


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.