Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Вчені визначили, скільки часу має тривати нормальний секс: у дослідженні взяли участь 500 любовних пар

Скільки часу повинна тривати інтимна близькість? Це актуальне питання оповите міфами і небилицями. Оскільки існує думка, що "скорострільність" шкодить цій справі, чоловіча частина аудиторії всіляко підтримує свій імідж "марафонців", - пише from-ua.com. Щодо прекрасної половини людства, то вони вважають за краще зберігати на цей рахунок глибокодумне мовчання. Хто знає, що у них там в голові, коли вони говорять в ліжку: "Ах!" ... Може, ніякого "аха" насправді і не було - йди, перевір!
Загалом, давно настала пора підійти до цієї проблеми з наукової точки зору. І таке дослідження провели британські вчені. Днями Брендан Зітц, професор психології з університету Квінсленда, оприлюднив результати унікального експерименту. У глобальному дослідженні взяли участь в цілому 500 любовних пар, які проживали в різних країнах світу. Щоб зафіксувати точну тривалість сексу, вони на прохання вчених протягом чотирьох тижнів займалися коханням із ... секундоміром в руках. Що в інтимних відносинах вважати "фінішем", було більш-менш зрозуміло. Але психологи довго сперечалися між собою, що розуміти під командою "старт", оскільки любовна близькість - це поняття досить розпливчасте. В результаті вчені домовилися ігнорувати дотики, поцілунки і всю стадію під назвою "попередні ласки". І вирішили хронометрировать тільки, скажімо так, "активну фазу" любовних утіх, коли чоловік і жінка стають єдиним цілим.

Результати вразили вчених своєї варіативністю. Зустрічалися коханці, які досягали блаженства в середньому за 33 секунди. Деякі ж чоловіки і жінки "трудились" на подружньому ложі приблизно 44 хвилини, перш ніж потрапляли в нірвану. Тобто рекордсменам-марафонцям було потрібно в 80 разів більше часу, ніж спринтерам.

- Дослідження показує, що ніякої нормальної тривалості сексу не існує, - стверджує доктор Брендан Зітц. - Середній час близькості по всіх парах становить 5 хвилин 40 секунд. Але це, так би мовити, середня температура по лікарні. Межі норми дуже розтягнуті - вони тягнуться, як ми бачили, від 33 секунд до 44 хвилин. Водночас з'ясувалося, що на тривалість статевого акту не впливає ні використання презерватива, ні обрізання у чоловіків. Що кидає виклик усталеним стереотипам, які свідчать, що ці дві обставини "уповільнюють" партнера.

Найважливіший підсумок дослідження в тому, що тепер не потрібно забивати собі голову хронометражем. Нормальна тривалість сексу - це той час, який особисто вам необхідно, щоб як слід насолодитися один одним. 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.