Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Угорщина допоможе контролювати кордон українцям

У пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецке» відбулись двосторонні переговори між представниками України і Словаччини щодо обговорення проекту Угоди про співробітництво під час здійснення контролю у пунктах пропуску на спільному кордоні.


У нараді брали участь перший секретар Посольства України у Словацькій Республіці з прикордонних питань Андрій Вальчук, представники Адміністрації Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби, Закарпатської обласної державної адміністрації.

У ході зустрічі сторони досягли згоди, що спільний контроль, найбільш вірогідно, буде запроваджено у пункті пропуску «Соломоново - Чієрна», який планують побудувати на території Словаччини.

Розглядалось питання і щодо здійснення спільного контролю у діючих пунктах пропуску, що дозволить прискорити процедури оформлення. Українська делегація ініціювала питання стосовно запровадження пішохідного та велосипедного руху в пункті пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецке», а також щодо можливості відкриття контактного пункту на українсько-словацькому кордоні, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Чопського прикордонного загону.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.