Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У Рахові вшанували Великого Кобзаря

9 березня, до 203-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, по всьому Закарпатті відбуваються заходи із вшанування творчості цього визначного поета, письменника, художника та філософа, який став провідником українського народу, повідомляє прес-служба Рахівської РДА.

 

 

 

Свою шану видатному діячу українського державотворення висловили і рахів’яни - урочистою ходою попрямували до парку Т. Шевченка.

 

Покласти квіти до пам’ятника письменнику прийшли понад сотню людей. Серед них – керівники району та міста, чиновники, представники районних установ і організацій, вчителі та просто шанувальники творчості Кобзаря.

 

Про життєвий шлях Тараса Григоровича та його роль в сучасному державотворенні, розповіла вчитель української мови Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Рахів Галина Севч, а переможці районного конкурсу читців ,,Ми діти твої, Україно!” – Ангеліна Паращик, Софія Особа і Олена Морочило, прочитали учасникам заходу вірші видатного українського автора.

 

Продовжили святкування дня народження Шевченка у залі адмінбудинку, на сцені якого виступили аматорські колективи із програмою присвяченою талановитому митцю.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.