Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Студенти міжнародних відносин УжНУ матимуть можливість послухати лекції Повноважного посла України в Словаччині

Нещодавно декан факультету міжнародних економічних відносин Палінчак М.М. зустрівся з Надзвичайним та Повноважним послом України в Словацькій Республіці Мушкою Ю.Ю. Обговорили досягнення та стан співпраці між Ужгородським національним університетом та вищими навчальними закладами Словаччини. Посол зацікавився станом програми обмінів між студентами та викладачами двох країн.
 
Юрій Юрійович Мушка - наш земляк, народився в м. Берегово на Закарпатті. У 1991 р. закінчив Інститут міжнародних відносин Київського університету ім. Т. Г. Шевченка, український дипломат. З 25. 11. 2016 р. – Надзвичайний і Повноважний Посол України в Словаччині.
На запрошення декана факультету міжнародних економічних відносин Миколи Михайловича, Надзвичайний та Повноважний посол України в Словаччині Юрій Юрійович люб’язно погодився почитати курс лекцій з міжнародних відносин та зовнішньої політики для студентів Ужгородського національного університету.
Це буде чудовою нагодою для студентів отримати знання з курсу міжнародних відносин, ознайомитися з особливостями зовнішньої політики України, та в майбутньому використати їх.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.