Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Питання соціально-економічного розвитку району розглянули на засіданні колегії в РДА

Найбільш актуальні питання соціально-економічного розвитку району розглянули на засіданні колегії райдержадміністрації, яка відбулася 28 лютого, повідомляє прес-служба Рахівської РДА. 


Детальний аналіз виконання завдань у різних галузях району, проаналізував у своєму виступі начальник управління економічного розвитку райдержадміністрації Дмитро Рущак. На вирішення заходів соціально-економічного розвитку, Рахівщина минулого року отримала з різних джерел значно більшу суму, ніж у попередньому, а саме 16308,4 тис. грн., але не всі кошти вдалося освоїти, тому чимало роботи залишилося на 2017 рік.

Виконуючий обов’язки начальника  фінансового управління Роман Рогожан, доповів про підсумки виконання бюджету за 2016-ий рік, пояснивши окремі формування фінансових документів у 2017-му. Вже ні для кого не є таємницею, що місцеві кошториси не дорахуються лісового податку та коштів з акцизного збору, тому керівника органів самоврядування необхідно докласти чимало зусиль, щоб виконати річний бюджет.

Про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим, які опинилися у складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян йшлося у виступі начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Марії Спасюк. Відзначалося, що звернень побільшало – всього 1200, а отже зросла і кількість тих, кому необхідна допомога. Але, чимало серед них і постійних прохачів, що характерно – з одними й тими ж проблемами. На протязі 2016 року за рахунок районної програми ,,Турбота”, 1116-ти мешканцям району надано грошову допомогу в сумі 535 750 тис. грн. Також, 416 тис. грн. виділено 229-ти мобілізованим до Збройних Сил України, учасникам бойових дій та членам їх сімей, за рахунок районної Програми на 2015-2017 роки щодо соціальної підтримки, адаптації військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих.

Начальник відділу інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва Михайло Штефура ознайомив присутніх з листами райдержадміністрації, у яких органам місцевого самоврядування пропонується взятися за саночистку населених пунктів. Як зазначив очільник району, в окремих місцинах вже розпочали прибирати території, інші – чогось очікують. І, підтримав думку голови районної ради Василя Дана, що розраховувати необхідно в першу чергу на власні сили, проявляти ініціативу як у цьому, так у вирішенні будь-яких питань територіальної громади.

Насамкінець начальник управління Держгеокадастру у Рахівському районі Юрій Дзядів ознайомив учасників колегії з правилами виготовлення державних актів на право приватної власності на землю, вказавши найхарактерніші причини відмов, з якими нерідко стикаються мешканці району.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.